zodiak50Протягом усього місяця листопада вас чекає активність в особистих відносинах, при цьому ініціатива буде виходити від вас самих. Чоловіки -Овни стануть більш напористими щодо прекрасної статі, а жінки -Овни також стануть сміливішими і не побояться самостійно заводити знайомства з чоловіками, які їм сподобалися.
Цей місяць принесе вам і активацію творчої енергії. Це вдалий час для творчої самореалізації, а також для заняття спортом, участі в змаганнях. Якщо у вас вже є діти, то зараз можна займатися спортом разом з ними.
Ваші інтимні відносини протягом цього місяця стануть більш чуттєвими. Не виключено, що це відбудеться через те, що в першій половині місяця ви зможете обговорити свої фантазії і бажання зі своїм партнером.
Сприятливі для Овна дні місяця: 1, 9, 10, 18, 19, 27, 28.
Несприятливі дні: 6, 7, 13, 14, 20, 21
.

zodiak53Розташування планет в листопаді принесе Тельцям можливості для активного вирішення будь-яких сімейних питань. Зараз ви не залишитеся осторонь від сімейних проблем, навіть якщо вам самим не захочеться брати участь у їх вирішенні, обставини складуться так, що ви змушені будете в цьому брати участь. Саме тому краще самостійно проявляти ініціативу в потрібному вам напрямку, щоб потім не наздоганяти потяг, що минає, і варитись з приводу того, що все вирішили без вас і вашої думки не впізнали.
Цей місяць принесе вам гармонію в особистих і подружніх стосунках. Це може бути пов’язано з тим, що протягом першої половини місяця у вас буде достатньо можливостей для того, щоб конструктивно обговорити і вирішити більшість проблем всередині вашого союзу.
Сприятливі для Тельця дні місяця: 2, 3, 11, 12, 20, 21, 30.
Несприятливі дні: 9, 10, 15, 16, 22, 23, 24.

zodiak56Листопад місяць принесе типовим Близнюкам багато спілкування. Спілкування зараз буде швидким, часом кілька різким, але зате відкритим, чесним і щирим. Зараз вам, в більшості випадків, будуть говорити правду, нехай і не завжди приємну, а от як на це реагувати – справа вже суто ваша особиста.
Збільшаться в листопаді і невеликі короткочасні поїздки. За кермом власного автомобіля проявляйте обережність, уникайте поспіху, особливо 2, 9, 16 і 19 листопада. Важливо відчувати себе впевнено і дотримуватися правил, тоді неприємностей у дорозі вдасться уникнути.
Для роботи місяць досить вдалий, стосунки з колегами по роботі будуть складатися значно краще, ніж звичайно. Завдяки своїй чарівності ви зможете завоювати симпатії з боку колег і підлеглих.
Сприятливі для Близнюків дні місяця: 4, 5, 13, 14, 22, 23, 24.
Несприятливі дні: 11, 12, 18, 19, 25, 26.

zodiak49У типових Раків в листопаді підвищиться активність у вирішенні фінансових та матеріальних питань, посилиться прагнення до заробітку і активного поліпшення свого матеріального добробуту. При цьому не виключено і збільшення кількості витрат, активні витрати зараз можуть видатися необхідними з психологічної точки зору, але важливо усвідомлювати міру і уникати відвертого марнотратства.
Листопад може принести вам і нові романтичні знайомства (особливо в першій половині листопада), які вже протягом цього місяця будуть активно розвиватися і принесуть вам відчуття щастя в особистому житті. В існуючих відносинах більше уваги приділіть спільного дозвілля і романтику відносин.
Сприятливі для Рака дні місяця: 6, 7, 15, 16, 25, 26.
Несприятливі дні: 1, 13, 14, 20, 21, 27, 28.

zodiak54Листопад місяць у типових Львів пройде досить активно. Ви помітите, що стали більш напористими, ініціативними, але при цьому в цей час вас буде простіше виводити з рівноваги. Це чудовий місяць для заняття спортом (це позитивно позначиться і на вашому зовнішньому вигляді, причому результат можна отримати дуже швидко), а також будь-якої діяльності, що вимагає фізичної сили або прояву ініціативи.
У родині вас чекає поліпшення відносин, гармонія. Це вдалий час і для благоустрою вашого житла. При цьому всі важливі питання, що стосуються цих невеликих змін у вашому будинку можна вдало погодити з іншими його мешканцями протягом першої половини цього місяця. Не дарма ж цей час у вас виявиться сприятливим для проведення сімейних рад.
Сприятливі для Лева дні листопада: 1, 9, 10, 18, 19, 27, 28.
Несприятливі дні: 2, 3, 15, 16, 22, 23, 24, 30.

zodiak55Розташування планет в листопаді місяці обіцяє типовим Дівам чимало приємного спілкування. При цьому якщо спілкування протягом першої половини місяця буде носити приязний, дружній характер, то в другій половині місяця ви станете частіше фліртувати і кокетувати, що може призвести до нових романтичних знайомств, любовних побаченнь, та й просто зробить спілкування більш чуттєвим.
Протягом цього періоду не варто займатися справами, які вимагають фізичної витривалості. Це час, коли вам варто більше відпочивати, накопичувати силу й енергію. Зміна обстановки зараз піде вам на користь, в цьому випадку краще вибирати будь-який активний відпочинок, але відпочивати у нечисленної компанії або в оточенні природи.
Сприятливі для Діви дні: 2, 3, 11, 12, 20, 21, 30.
Несприятливі дні: 5, 18, 19, 25, 26.

zodiak47Листопад принесе типовим Терезам нові плани, оригінальні ідеї, а також допоможе докласти активність у напрямку їх реалізації. Відносини з друзями, соратниками та однодумцями протягом цього місяця стануть більш відкритими і більш динамічними, не виключено навіть деяке суперництво, яке, однак, у більшості випадків, піде їм на користь.
Вдалим виявиться цей період і з фінансової точки зору. Протягом першої половини цього місяця гороскоп радить їм визначитися зі своєю фінансовою стратегією, скласти план витрат і надходжень у їхній особистий бюджет. Це може скласти основу для росту їхнього матеріального добробуту протягом середини і другої половини цього місяця.
Сприятливі для Терезів дні: 4, 5, 13, 14, 22, 23, 24.
Несприятливі дні: 1, 6, 7, 20, 21, 27, 28

zodiak48Типові Скорпіони зможуть протягом листопада місяця виявити підвищену активність у досягненні своїх цілей. Якщо зараз ви будете енергійними, чітко ставити перед собою цілі і активно прагнути до їх досягнення, то зможете домогтися гарних результатів. Цей місяць може принести вам підвищення по службових сходах, поліпшення ділової і громадської репутації.
Протягом першої половини листопада ви станете більш допитливими, товариськими. Цей період у вашому житті чудово підходить для того, щоб демонструвати або розвивати свою ерудицію.
Друга половина місяця сприятлива для турботи про свою зовнішність. Зараз можна змінити зачіску, змінити імідж. А ось переїдати і потурати своїм слабкостям протягом цього періоду вкрай небажано.
Сприятливі для Скорпіона дні: 6, 7, 15, 16, 25, 26.
Несприятливі дні: 2, 3, 8, 9, 22, 23, 24, 30.

zodiak46Листопад у типових Стрільців стане відмінним періодом для саморозвитку. Зараз ваша тяга до знань серйозно посилиться, ви захочете розвивати свою світоглядну позицію, знаходити нові знання. Зараз ви також готові захищати і рішуче відстоювати свої переконання, як філософські, так і релігійні та політичні. Це може нерідко приводить до суперечок.
Перша половина листопада у вас добре підходить для релаксації. Зараз під час таких процедур до вас можуть приходити нові думки та ідеї. Власне кажучи, гарний відпочинок буде приємний вам протягом усього листопада, але в другій половині місяця ви станете більше цікавитися, що відбувається у зовнішньому світі, у той час як у першій половині листопада це буде для вас не так важливо.
Сприятливі для Стрільця дні: 1, 9, 10, 18, 19, 27, 28.
Несприятливі дні: 5, 11, 12, 25, 26.

zodiak51 Розташування планет в листопаді місяці Козерогам говорить про те, що стосунки з друзями можуть стати більш довірчими і теплими. У першій половині місяця ви будете багато спілкуватися з друзями та однодумцями, будувати спільні плани. Це зблизить вас, і буде сприяти гармонізації ваших відносин і протягом другої половини листопада. Якщо ж мова йде про дружбу з людиною протилежної статі, то грань між дружбою і романтичною прихильністю зараз може легко стертися. Ви зараз взагалі можете нерідко плутати симпатію і почуття з дружбою та дружньою прихильністю.
Цей настрій підігрівається ще й вашою більш вищою сексуальною активністю, яка буде вам властива протягом останнього місяця осені. Ваше інтимне життя в цей період може виявитися більш інтенсивним.
Сприятливі для Козерога дні: 2, 3, 11, 12, 20, 21, 30.
Несприятливі дні: 1, 6, 7, 13, 14, 27, 28.

zodiak52Найбільша активність типових Водоліїв протягом листопада місяця очікує в сфері особистих і ділових взаємин. Зараз в цій галузі можуть виникати гострі проблеми, які вимагатимуть негайного вирішення. Вам варто уникати проявів агресивності по відношенню до близьких вам людей і значущим для вас діловим партнерам. І пам’ятайте про те, що зайва наполегливість зараз якраз і може бути розцінена, як агресія.
Для більш швидкого досягнення своїх цілей протягом цього періоду використовуйте власну чарівність. Зараз вона допоможе вам і при спілкуванні з впливовими людьми. На роботі не виключена поява романтичних симпатій до кого-небудь з представників керівництва.
Сприятливі для Водолія дні: 4, 5, 13, 14, 22, 23, 24.
Несприятливі дні: 2, 3, 9, 15, 16, 30.

zodiak57 У листопаді місяці зірки радять Рибам більше уваги приділити спорту і фізичної праці. Така активність зараз позитивно позначиться на вашому життєвому тонусі і допоможе уникнути різних недуг. На роботі варто проявляти трохи більше обережності, особливо якщо ваша робота пов’язана з механічними пристроями або вогнем (нагрівальними приладами, гарячими предметами).
Для поїздок і приємних подорожей листопад у типових Риб також підходить чудово. Протягом першої половини місяця вам цікавіше буде побувати на екскурсіях. До речі, в цей період ви взагалі відкриті до нових знань, а тому і в навчанні вас чекає вдалий період. Друга половина місяця буде вдалою для подорожей з метою відпочинку і може принести романтичні знайомства з іноземцями.
Сприятливі для Риби дні: 6, 7, 15, 16, 25, 26.
Несприятливі дні: 4, 5, 11, 12, 18, 19.